Посольство України в Італійській Республіці, в Республіці Мальта та в Республіці Сан Марино (за сумісництвом)

, Київ 22:15

ГЛОБАЛЬНИЙ ЕКОЛОГІЧНИЙ ФОНД (GEF) та ФАО ООН СПРИЯТИМУТЬ ЗАХИСТУ УКРАЇНСЬКИХ ЛІСІВ та СТЕПІВ

05 жовтня 2017, 16:27

Сьогодні започатковано 4-річний проект Продовольчої та сільськогосподарської організації (ФАО) ООН з технічної допомоги Україні із захисту лісів та степів з бюджетом 12 млн.дол.США. Відповідну угоду підписали керівник регіональних програм ФАО Раймунд Йелле та заступник Міністра екології та природних ресурсів України Микола Кузьо. Проект буде профінансовано переважно Глобальним екологічним фондом (GEF).
Метою проекту є вдосконалення нормативно-правової бази, розвиток інституційної інфраструктури, а також проведення технічних заходів в пілотних лісових та степових зонах України (площею 33 000 га), направлених на розробку системи їх захисту та ефективного використання.
Посольство України в Італії – Постійне представицтво України при ФАО ООН продовжує роботу із залучення технічних та фінансових ресурсів міжнародних партнерів до проектів із вдосконалення землекористування та захисту навколишнього середовища України. Наразі, в Римі перебуває з робочим візитом Директор департаменту міжнародного співробітництва Держгеокадастру України Д.Башлик, разом з яким подаємо заявку на реалізацію в Україні у 2019-2021 рр. ще одного проекту ФАО з бюджетом 4,4 млн.дол.США із захисту українських грунтів від впливу кліматичних змін.