Посольство України в Італійській Республіці, в Республіці Мальта та в Республіці Сан Марино (за сумісництвом)

Київ 18:08

Щодо звернення Посла України Є.Перелигіна до Міністра внутрішніх справ Італії М.Сальвіні

18 липня, 15:41

Враховуючи відсутність до цього часу реакції Міністра внутрішніх справ Італії Маттео Сальвіні на звернення до нього Посла України Є.Перелигіна, Посольство вирішило достукатися до італійського лідера через італійські ЗМІ, яким було спрямовано відповідний прес-реліз посольства.
У своєму зверненні Посол, зокрема, висловив здивування такого роду заявою та закликав італійського лідера спростувати заяву щодо, нібито, «української групи», яка готувала на нього замах.
Як зазначив у своєму листі український дипломат: «Загроза життю будь-якій людини, і, зокрема, Міністру, від фантомної української групи – ця новина занепокоїла Україну, наше Посольство та українську громаду в Італії.
Як представник дружньої держави я негайно зв'язався з Міністерством внутрішніх справ Італії, щоб дізнатися подробиці ситуації і, у випадку реальної загрози, запропонувати максимальну співпрацю українських компетентних органів з метою запобігання шкоди Вашій особі, як свідчення повної та дієвої двосторонньої співпраці між нашими країнами».
«Ваше спростування або підтвердження такої заяви є важливим, аби уникнути шкоди як двостороннім відносинам між Італією та Україною, так і іміджу української громади, яка проживає в Італії» – наголосив Є.Перелигін.