Графік та правила прийому громадян
Опубліковано 28 грудня 2022 року о 00:00
Керівник: Рог Максим Сергійович
Радник з консульських питань
Адреса: Via Monte Pramaggiore, 13 00141 Roma (Рим). Переглянути на мапі
Телефон: + 39 06 82003641
Факс: + 39 06 823706
Ел. пошта:
Графік роботи:

Дні прийому/видачі документів:

З невідкладних паспортних питань ( продовження терміну дії паспорта, внесення інформації про дитину у паспорт одного з батьків, видача тимчасового документа з фото) у порядку живої черги:

 • середа  09.00 -13.00

З інших питань (нотаріат, консульський облік, довідки, оформлення паспорта, Nulla Osta al Matrimonio тощо) виключно за попереднім записом на сайті  https://go.mfa.gov.ua

 • понеділок 09.00 -13.00 та 14.00 - 16.00
 • вівторок  09.00 -13.00 та 14.00 - 16.00 
 • четвер 09.00 -13.00 та 14.00 - 16.00
 • п'ятниця 09.00 -13.00 

Видача готових біометричних паспортів проводиться без попереднього запису у такі дні:


 • середа   09.00 -13.00 

Прийом у суботу та неділю відбувається за крайньої потреби: загроза життю чи здоров’ю громадян України.
Будьте уважні, плануючи візит до установи.
Примітки:

Сторінка консульського відділу у "Facebook"


Межі консульського округу:

Лаціо, Сардинія, Тоскана, Умбрія, Марке, Абруццо, Молізе, Республіка Мальта, Республіка Сан-МариноУВАГА! Прийом громадян здійснюється виключно за попереднім записом online на веб-сторінці за посиланням: https://go.mfa.gov.ua

Реєстрація заявників на вчинення консульських дій здійснюватиметься виключно через зазначений вище сайт. При реєстрації на сайті ви маєте вносити про себе достовірні дані, у т.ч. свою актуальну адресу електронної пошти та телефон, через які буде відбуватися подальша комунікація між вами та консульством.

Процедура реєстрації на сайті є надзвичайно простою (займає до 2 хвилин часу) та є абсолютно безкоштовною. Кожен громадянин може самостійно її пройти, а тому, з метою дотримання вимог законодавства стосовно безпосередньої взаємодії відвідувачів і консульства, закликаємо уникати користування сумнівними посередницькими послугами сторонніх організацій.

Відвідувачі прийматимуться у дні і години, які вони оберуть самостійно на сайті для кожної окремої консульської дії – нотаріальні дії (посвідчення довіреностей, заяв, тотожності особи з фотокарткою тощо), подача документів для отримання нового закордонного паспорта, документи для одруження, консульський облік та інші консульські дії.

Звертаємо увагу, що консульські дії з оформлення Посвідчення на повернення в Україну, реєстрації громадянства дитини за народженням, оформлення документів для здійснення в Італії кремації чи вивезення в Україну для поховання померлих громадян України, будуть здійснюватися консульством без попереднього запису. 

В порядку «живої черги» (без запису) в консульстві в Римі також залишається:

- в середу з 09.00 до 13.00  год – видача готових закордонних паспортів (при собі мати попередній закордонний паспорт або довідку з поліції про втрату паспорта);

У разі потреби вчинення консульських дій для членів сім’ї просимо врахувати, що реєстрація на сайті має здійснюватися для членів сім’ї окремо з обиранням для кожної особи відповідного дня та години відвідування установи.

Консульське обслуговування відбувається виключно для тієї консульської дії, яку Ви обрали на сайті при бронюванні візиту. Якщо в консульстві при спілкуванні з Вами з’ясується, що Вам потрібна інша дія ніж та, що Ви обрали при реєстрації, Вам може бути відмовлено, оскільки на іншу, насправді потрібну Вам консульську дію, на цей день графік прийому вже може бути заповненим. У цьому зв’язку обирайте саме ті дії, які Вам потрібні.

При реєстрації на прийом online на вказану Вами електронну адресу буде додатково надіслано інформацію про запитувану Вами консульську дію, перелік документів та їх копій, які Ви маєте надати в консульстві, правила відвідування консульської установи.

2. При подачі документів до консульства в Римі на обраний Вами на сайті час слід обов’язково мати з собою:

- платіжну картку з відомим Вам кодом, на якій є кошти, що Ви маєте сплатити через термінал у приміщенні консульства (сплата за консульські дії відбувається виключно у безготівковій формі);

- оригінали необхідних документів та їх якісні копії (про перелік документів Вас буде поінформовано на вашу електронну адресу, яку Ви вказали при реєстрації на прийом до консульства).

Додатково про перелік необхідних документів і копій для подачі на вчинення відповідних консульських дій Ви можете ознайомитись за посиланням: https://italy.mfa.gov.ua/konsulski-pitannya.

Просимо прибути до консульства вчасно - на обраний Вами час - з дотримання вимог, зазначених вище. У разі недотримання цієї процедури консульство, на жаль, не матиме можливості вчинити консульську дію, і Вам буде запропоновано обрати іншу дату/годину, коли Ви будете готові до подачі повного пакету документів.

3. Звертаємо увагу на те, що прийом відвідувачів в консульстві в Римі не здійснюватиметься у вихідні та святкові, відповідно до законодавства України, дні.

4. У разі потреби, додаткову інформацію у робочі дні Ви можете отримати за номером 06 82003641, а також написавши до консульства на електронну адресу [email protected]. Телефон цілодобової «гарячої лінії» +39 351 988 68 23 (прохання телефонувати виключно у випадках загрози життю чи смерті громадян України).

ПЕРЕКОНЛИВЕ ПРОХАННЯ

Якщо Ви записалися на вчинення консульських дій, обрали день та час прийому, отримали відповідне підтвердження на адресу електронної пошти, АЛЕ розумієте, що з тих чи інших причин не можете прибути до консульства, прохання заздалегідь відмінити бронювання за посиланням, що приходить у повідомленні на електронну пошту. Таким чином Ви звільните час та дасте можливість іншим громадянам скористатися записом на прийом та вчинити необхідну їм консульські дію. Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux