Міжрегіональне спіробітництво
Опубліковано 17 лютого 2015 року о 10:22

  

Візит Посла України в Італії Є.Перелигіна на Сицилію

16-17 жовтня ц.р. відбувся робочий візит Посла України в Італійській Республіці Є.Перелигіна до м.Катанія (Сицилія). В ході візиту пройшли зустрічі з керівництвом та представниками Префектури, Мерії, Конфіндустрії, а також активом української громади регіону.

Під час зустрічі з віце-мером Катанії Марко Консолі обговорювалися питання побратимських зв'язків між містами України та Катанією.

В ході бесіди з віце-президентом Конфіндустрії Антонелло Біріако було досягнуто домовленості про проведення українсько-італійського бізнес-форуму з питань розвитку ІТ-технологій на базі технопарку І-ТЕС м.Катанії.

 

 

***********

Візит Посла Є.Перелигіна до Апулії

11-12 вересня ц.р. Посол України Є.Перелигін здійснив робочий візит до м.Барі.

В ході візиту була проведена зустріч із представниками української громади регіонів Апулія та Молізе, під час якої обговорювалися плани щодо подальшого розвитку місцевої асоціації українців, зокрема, щодо організації української школи у м.Барі, проведення культурних заходів тощо . Вже під час наступної зустрічі із префектом Апулії К. Пагано, Посол обговорив ці питання з італійською регіональною владою та отримав запевнення у підтримці української громади з її боку.

Посол Є.Перелигін також взяв участь в офіційній церемонії відкриття цьогорічної 79-ї Міжнародної виставки «Ф’єра дель Леванте», яка традиційно об’єднала експозиції видатних виробників як Італії, так і зарубіжжя. В ході роботи на виставці відбулися контакти із профільними об’єднаннями Італії, в тому числі, з віце-президентом Confindustria в регіоні Д.Д’Агостіно, з яким домовлено поглибити співробітництво по лінії Confindustria – Українська спілка промисловців і підприємців.

                                                                                  

*********

Візит Посла України в Італіі Є.Перелигіна до регіону Фріулі - Венеція-Джулія

В рамках робочого візиту Посла України в Італіі Є.Перелигіна до регіону Фріулі - Венеція-Джулія 12 червня 2015 р. проведено низку заходів, направлених на поглиблення торгівельно-економічного (товарообіг більше 500 млн. євро) та культурного співробітництва регіону з Україною.

Зокрема, в ході зустрічі із заступником голови регіону Дж.Торренті домовлено започаткувати партнерську програму співробітництва між Фріулі - Венеція-Джулія та Івано-Франківською областю, а також передано… на розгляд італійських партнерів проект відповідного меморандуму та "індустріальний паспорт" регіону.

Можливості розширення співробітництва у сфері туризму, муніципального управління та транспорту також обговорювалися під час зустрічей Посла Є.Перелигіна з головою провінції Трієст М.Поропат, мером м.Трієст Р.Тозоліні, президентом Торгово-промислової палати А.Паолетті.

Шляхи збільшення постачання Україною до ЄС металів, зерна та продукції з деревини через порт Трієсту стали предметом жвавої дискусії представників більше 40 підприємств з обох країн, які взяли участь у роботі українсько-італійського бізнес-форуму.

 

 

                                                                                        ******************

Візит Посла України до Верони

19 травня ц.р. відбувся робочий візит Посла України в Італії Є. Перелигіна до Верони, яка відіграє ключову роль в економіці та зовнішній торгівлі регіону Венето.

Основною метою візиту було опрацювання з інституціями, профільними асоціаціями та підприємцями регіону можливостей розвитку торгівельно-економічного співробітництва з Україною.

Серед іншого, у ході візиту відбулася зустріч Є.Перелигіна з Президентом Торгово-промислової палати Верони Джузеппе Ріело, Президентом Асоціації промисловців і підприємців Верони Джуліо Педролло, а також бізнес-форум за участю понад 60 підприємств з Падуї, Тревізо, Верони та інших міст регіону, зацікавлених у налагодженні або розвитку співпраці з нашою країною.

Посол Є.Перелигін презентував актуальні бізнес-можливості реалізації українсько-італійських проектів, зокрема, щодо налагодження в Україні спільних підприємств у галузі альтернативного енерговидобування та енергоефективності, переробки продукції сільського господарства, виробництва переробної техніки, будівництва та виробництва будівельних матеріалів.

Інформація про те, що низка перспективних технологічних проектів обговорюватимуться під час наступного засідання Українсько-італійської ради з економічного, промислового і фінансового співробітництва, наступне засідання якої заплановане в Україні на осінь 2015 р., була позитивно зустрінута підприємцями.

 
Фото Посольство України в Італії/ Ambasciata d'Ucraina in Italia.
 
Фото Посольство України в Італії/ Ambasciata d'Ucraina in Italia.               Фото Посольство України в Італії/ Ambasciata d'Ucraina in Italia.

*******

Візит Посла України до м.Флоренція

23 квітня 2015 р. відбувся робочий візит Надзвичайного і Повноважного Посла України в Італійській Республіці Євгена Перелигіна до Флоренції. У рамках візиту Посол України провів зустрічі з Мером Флоренції Даріо Нарделла, Префектом Луїджі Варратта та Президентом Союзу промисловців Флоренції Сімоне Беттіні.

Під час зустрічей обговорювалися шляхи інтенсифікації співробітництва Києва та Флоренції, між якими існують давні побратимські відносини. Презентуючи економічний та культурний потенціал міста, мер Флоренції висловив зацікавленість у налагодженні прямої співпраці з українськими підприємницькими колами. У свою чергу, Посол України висловив сподівання, що запланована участь мера Києва восени ц.р. у світовому форумі мерів у Флоренції стане важливим кроком на шляху розвитку відносин між побратимськими містами в різних сферах взаємного інтересу.

Крім цього, були обговорені питання перших результатів адміністративно-територіальної реформи в Італії та можливість застосування цього досвіду в Україні.

Обговорюючи питання української громади міста, флорентійські високопосадовці надали високу оцінку внеску української громади Флоренції у соціально-економічний розвиток міста. 

 

 

 

Візит Посла України до м.Латіна

15 лютого 2015 р. Посол Є.Перелигін, разом з дипломатами Посольства, відвідав м.Латіна (регіон Лаціо). У рамках візиту Є.Перелигін взяв участь в урочистому заході присвяченому відзначенню річниці Революції гідності та вшануванню пам’яті героїв Небесної сотні, а також провів робочу зустріч з мером м.Латіна Дж. Ді Джорджі.
У ході зустрічі були обговорені актуальні питанні розвитку місцевої української громади, а також питання розвитку міжрегіональної співпраці у різних сферах взаємного інтересу.
Крім цього відбулася зустріч з представниками українських громад мм. Латіна, Рим та інших міст регіону Лаціо, які взяли участь у заході.
**********
Візит Посла України до Сарденії 
 

28-29 листопада 2014 р. Посол України Є.Перелигін перебував з робочим візитом на Сарденії.

У рамках візиту Посол України спільно з українською громадою вшанував пам'ять жертв Голодомору 1932-33 рр. Крім того, Є.Перелигін окремо зустрівся з представниками української громади, префектом Кальярі, президентом регіону Сарденія, мером Кальярі, ректором університету та президентом конфіндустріі Сарденіі.

**********

Візит Посла України до Анкони

23 листопада 2014 р. Посол України Є.Перелигін спільно з українською громадою та представниками місцевої влади м. Анкона взяв участь у заходах із вшанування річниці Революції гідності та Голодомору 1932-33 рр., що відбулися у церкві отців Салезіан. У ході заходів було відправлено панихиду.

**********

Візит Посла України до регіону Абруццо

10 листопада 2014 р. Посол України в Італії Є.Перелигін перебував з візитом в регіоні Абруццо. У рамках візиту Посла провів зустрічі з представниками місцевої влади, мерами мм. Терамо та Кастель Нуово, а також з українською громадою.

**********

Візит Посла України до Падуї

30-31 жовтня 2014 р. Посол України в Італії Є.Ю. Перелигін перебував з робочим візитом у м.Падуя. В рамках візиту відбулися зустрічі Посла з керівництвом провінції, мером Падуї Массімо Бітончі, проректором Університету Падуї професором Франческо Несотто, під час яких було обговорено широке коло питань співпраці регіону Венето та регіонів України. Є. Перелигін також взяв участь у роботі українсько-італійського бізнес-форуму.

30 жовтня 2014 р. у приміщенні Почесного консульства України в м. Падуя відбулася зустріч Посла України Є. Перелигіна з українською громадою регіону.

 

 

**********

 

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux