У МЗС України відбувся брифінг для іноземного дипломатичного корпусу щодо внутрішньої ситуації в Україні
Опубліковано 30 січня 2014 року о 17:00

У рамках постійного інформування міжнародних партнерів України про розвиток внутрішньої ситуації у нашій державі 30 січня 2014 р. у МЗС пройшов черговий брифінг керівників органів державної влади України для глав дипломатичних місій іноземних держав, акредитованих у Києві. Захід провели Міністр закордонних справ України Л.О.Кожара і Міністр юстиції України О.Л.Лукаш.

Основну увагу в ході брифінгу було приділено інформуванню іноземних дипломатів про останній розвиток подій в Україні та роз’ясненню змісту законів, ухвалених Верховною Радою України на позачерговій сесії 28-29 січня 2014 року.

Глава зовнішньополітичного відомства України поінформував представників дипломатичного корпусу про триваючий переговорний процес щодо шляхів виходу з політичної кризи.

У цьому зв’язку наголошувалося, що керівництвом держави робиться все можливе для припинення насильства на вулицях Києва, інших міст України, стабілізації ситуації і мирного врегулювання політичної кризи, докладається максимум зусиль для якнайшвидшого досягнення широкого консенсусу між усіма учасниками політичного процесу з найбільш актуальних питань розвитку України.

Л.О.Кожара поінформував іноземних дипломатів про результати переговорів Президента України, учасників робочої групи з урегулювання політичної кризи з лідерами опозиційних парламентських фракцій.

Окремо наголошувалося, що велике значення у контексті виконання домовленостей, спрямованих на припинення силового протистояння та подолання кризи, мало скасування Верховною Радою України 28 січня 2014 р. дев’яти законодавчих актів, ухвалених 16 січня 2014 р., та прийняття 29 січня 2014 р. так званого закону про амністію.

Глава зовнішньополітичного відомства України підтвердив налаштованість керівництва держави та уряду щодо мирного врегулювання політичної кризи в Україні та готовність до подальшого діалогу з усіма учасниками політичного процесу.

Л.О.Кожара також наголосив, що зусилля органів державної влади України з врегулювання політичної кризи і надалі здійснюватимуться в атмосфері максимальної відкритості та прозорості, що буде супроводжуватися регулярним наданням іноземним партнерам вичерпної інформації щодо розвитку внутрішньої ситуації у нашій державі. 

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux