Як перевірити інформацію про включення (не включення) до Державного реєстру виборців (списку виборців за кордоном)
Опубліковано 06 квітня 2014 року о 18:34

Як перевірити інформацію про включення (не включення) до Державного реєстру виборців (списку виборців за кордоном) з використанням мережі інтернет та електронної пошти, після складання попередніх списків виборців за кордоном (починаючи з 8 травня 2014 року)

 Звертаємо увагу, що частиною дев’ятою статті 36-1 Закону України «Про вибори Президента України визначено, що у день голосування до уточненого списку виборців на закордонній виборчій дільниці можуть вноситися виключно виправлення неточностей та технічних описок, і не передбачено внесення до нього нових виборців на підставі заяв про включення до списку.

У зв’язку з необхідністю забезпечення реалізації громадянами України, які постійно або тимчасово проживають за кордоном, виборчих прав повідомляємо, що для зручності виборців на офіційному веб-сайті Центральної виборчої комісії «Державний реєстр виборців» www.drv.gov.ua впроваджено сервіс «Особистий кабінет виборця», який працює в тестовому режимі.

У «Особистому кабінеті виборця» громадянам надано можливість перевірити інформацію про своє включення (не включення) до Державного реєстру виборців та про свою виборчу адресу у Реєстрі.

                                                     Для цього необхідно:              

 В адресній строці набрати https://www.drv.gov.ua та зайти на веб-сайт ЦВК "Державний реєстр виборців".

 1. На веб-сайті у верхній лівій частині сторінки вибрати "Особистий кабінет виборця".
 2. Відкриється вікно "Вхід в особистий кабінет виборця". Ввести cвій e-mail (електронну адресу) та пароль. Вибрати опцію "Реєстрація".
 3. На сторінці "Особистий кабінет виборця" у Головному меню вибрати опцію "Перевірити дані у Реєстрі".
 4. На сторінці "Запит щодо наявності виборця у Реєстрі" в графі "Виборча адреса виборця" - Регіон відкрити підвікно (стрілка справа) в якому відкриється перелік областей України та опція "За межами України", яка зазначена останньою. Вибрати "За межами України"
 5. Натиснути опцію "Відправити".

 Перевірка інформації з використанням електронної скриньки можлива лише для одного виборця, на якого вона є зареєстрована, та один раз на добу. У разі надходження на електронну адресу виборця відповіді від Державного реєстру виборців: "Дякуємо, що звернулися до Державного реєстру виборців" - запит до ДРВ необхідно повторити.

Органи ведення Державного реєстру виборців в Україні працюють у визначені робочі години (за київським часом), як і в цілому автоматизована інформаційно-телекомунікаційна система «Державний реєстр виборців». Тому, оскільки списки виборців для усіх дільниць формуються централізовано Службою розпорядника Державного реєстру виборців, громадяни, які подали заяви в останній момент, до списків можуть не потрапити.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux