Посол України Є.Перелигін здійснив візит до Абруццо
Опубліковано 11 листопада 2014 року о 12:43

"10 листопада ц.р. Посол України в Італії Є. Перелигін здійснив робочий візит до регіону Абруццо.

В ході візиту було проведено зустріч Є. Перелигіна з представниками української громади регіону, під час якої обговорювалася низка актуальних проблем місцевої української спільноти. Зокрема, Посол України надав рекомендації щодо створення українського громадського об’єднання регіону, яке б мало можливість більш ефективно співпрацювати з Посольством, організованими українськими громадами інших регіонів, а також з органами місцевої влади Італії. Посол також інформував учасників зустрічі про створення Громадської ради при Посольстві України в Італії та обговорив з ними механізми її спільної роботи з громадськими об'єднаннями українців Італії.

Є. Перелигін також провів зустрічі з мером м. Терамо М. Бруккі та мером м. Кастель-Альто В. Ді Марко, в ході яких ознайомив співрозмовників з актуальною політичною та економічною ситуацією в Україні. Особливу увагу було надано обговоренню питань українців та проблем становлення організованої української громади в регіоні, в тому числі, виділенню комунального приміщення для української школи. Обидва представника місцевої влади позитивно відгукнулися щодо рівня і якості інтеграції українців у суспільно-економічне життя згаданих міст і висловили намір надавати сприяння для вирішення питань місцевої української спільноти у майбутньому. Під час зустрічей було також обговорене широке коло питань розвитку соціально-економічних контактів між містами і провінціями Абруццо та регіонами і містами України, в тому числі, розглядалися можливості започаткування співробітництва міст-побратимів.

В ході візиту Посол України взяв участь у роботі українсько-італійського бізнес-форуму, який проходив за сприяння Торгово-промислової палати м. Терамо та місцевих підприємців. На форумі Є. Перелигін виступив із доповіддю щодо сучасного стану українсько-італійського торговельно-інвестиційного співробітництва та перспектив його розвитку, провів зустріч із головою Торгово-промислової палати Терамо Дж. Сарді та дав інтерв’ю місцевому телебаченню, в ході яких було зроблено наголос на європейському векторі розвитку українського бізнесу, його готовності та відкритості до розширення співробітництва з італійськими партнерами."

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux