Генеральний консул України у Мілані В.Яценківський взяв участь у конференції «Україна: можливості співпраці»
Опубліковано 08 червня 2010 року о 15:56

8 червня 2010 р. Генеральний консул України у Мілані В.Яценківський взяв участь у конференції «Україна: можливості співпраці», яка була організована Торговельною палатою (ТП) м. Мантуї (область Ломбардія).

В заході взяли участь керівники низки італійських компаній, які діють у сферах виробництва, харчової та переробної промисловості, мережевого маркетингу, а також представники місцевих муніципальних влад.

Під час виступу Генеральний консул констатував динаміку торговельного-економічної співпраці між Україною та Італійською Республікою, наголосив на важливості покращення інвестиційної складової міждержавного діалогу та підвищення рівня присутності італійського бізнесу в нашій країні, поінформував присутніх про головні завдання у сфері зовнішньої політики України на найближчу перспективу, зокрема про її зовнішньоекономічні пріоритети, які було визначено Президентом України В.Ф.Януковичем у його зверненні з Посланням до Українського народу 3 червня 2010 року. Було відзначено взаємозалежність ефективної імплементації системних внутрішньодержавних реформ та прогресу просування України на шляху європейської інтеграції. Співдоповідачем виступив відомий італійський адвокат Е.Чапетті (м. Модена, область Емілія Романія), з яким вже віддавна співпрацює установа, і який, серед ін., ознайомив присутніх із законодавчою базою України в контексті забезпечення питання захисту інвестицій, створення СП тощо.

Результатом зустрічі В.Яценківського з Генеральним секретарем ТП м. Мантуї Е.Мароккі стало обопільне визнання потреби активнішого залучення північноіталійських (з огляду на стратегічне, в економічному плані, значення регіону не лише для Італії, але й Євросоюзу) компаній на українські ринки, важливість проведення спільних з українськими суб’єктами господарської діяльності заходів, спрямованих на підвищення рівня взаємообізнаності потенційних бізнес-партнерів.

Риторика, характер та результати конференції засвідчили значну заінтересованість італійської сторони у подальшому поглибленні економічної співпраці, диверсифікації її форм як по лінії бізнесових кіл, так і міждержавних (зокрема, регіональних та муніципальних влад) взаємин.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux