Молоді українські дизайнери беруть участь у Bologna Design Week (26 вересня - 1 жовтня 2016, м.Болонія, Італія)
Опубліковано 25 серпня 2016 року о 20:26

Проект Collaboration_UА – український учасник головної локації Palazzo Isolani на Bologna Design week 2016

    

 

Цього року вдруге українські дизайнери представлять сучасний предметний дизайн, кераміку та аксесуари в рамках міжнародної події Bologna Design Week. Українська експозиція має гучну та ємку назву -  Collaboration_UА. Ця назва відповідає меті організаторів - об’єднання зусиль українських виробників, дизайнерів, продавців задля просування креативного сектору економіки України на зовнішньому ринку.

Проект Collaboration_UА створено зусиллями двох незалежних компаній, які стали організаторами проекту – CREAHEART promotion agency та UA2EU. Організатори проекту на разі  відібрали у проект Collaboration_UА вісім учасників,  для того, щоб гідно представити Україну на міжнародній виставці та закласти фундамент для комерційних відносин українських дизайнерів та митців з міжнародними замовниками.

Захід відбувається за пітримки МЗС та Посольства України в Італійській Республіці.

 

Учасники проекту:

 

PTAHA – меблевий бренд, заснований трьома партнерами: Вадимом Клименко, Олегом Клименко та Ігорем Мартіним.

 

«Наші меблі – сучасні та доступні, натхненні найкращими європейськими дизайн-школами. Наразі під брендом PTAHA створено три меблеві колекції, а восени цього року відбудеться презентація четвертої», – коментує Олег Клименко, співзасновник бренду.

 

Головний дизайн-офіс та виробництво компанії розташовані в серці Європи – в Україні. Діяльність компанії включає повний цикл створення унікального дизайн-продукту: від 3D візуалізації та прототипу до серійного виробництва предметів. Вироби команди неодноразово ставали лауреатами різноманітних дизайн-нагород. На Bologna Design week 2016 бренд PTAHA представить колекції Heavy Metal та Hardcore, які вже мають своїх прихильників на Батьківщині, адже неодноразово ставали яскравими акцентами в інтер’єрах багатьох українських дизайнерів та архітекторів.

www.ptaha.eu

 

 

 

Owl House - це затишний простір – концептуальний магазин в якому живе Сова Вєра. Мудра Вєра надихає людей любити природу, її лінії, її текстури, баланс кольорів та відтінків. Вона вчить мудрості взаємодії людини та природи. В Домі Сови відібрано домашній крафт українського виробництва – побутові речі, декор, одяг, меблі, домашній текстиль, дрібнички, які доповнюють та прикрашають оселю. “Наша мрія створити для вас місце, в якому будуть зібрані усі необхідні улюблені речі. Ми стилісти вашої оселi. Ми зібрали по всій Україні майстрів  які створили предмети та речі з любов’ю та турботою, а чого не знайшли – ми зробили самі. Ми любимо ці речі, вони створюють особливу атмосферу, несуть спокій, гармонію та мають природну енергію. Ви можете замовити необхідні предмети у потрібному вам розмірі та кількості. Завітайте на нашу офіційну стрінку на Facebook Дом Совы або на сторінку нашого он-лайн магазину Etsy Owl House Design, щоб скористатися перевагами природнього стилю створеного із турботою про ваш затишок”, Інна Бєлова, засновник простору Owl House.

 

Костянтин Ємець, архітектор, член Спілки Дизайнерів України, про свою першу колекцію меблів серії "Аперитив" - «Проектуючи інтер’єри різних приміщень, ми завжди шукаємо меблі, які б допомагали створювати атмосферний настрій для комфортного та красивого відпочинку. Красивий відпочинок, який залишається у спогадах, завжди асоціюється зі святом. А яке ж свято без шампанського? Саме тому на створення даної серії меблів мене надихнула форма корку від пляшки шампанського. Я хотів би, щоб передчуття радості від непрямих асоціацій доповнилася і функціональністю дизайну предметів меблів, якими зручно та приємно користуватись. Ці речі ми створили для людей із смаком до життя.»

До серії входять три вироби - пуфік, крісло та кавовий столик. Пуфік «Аперитив». Пуф складається із двох частин: металевого каркасу та м'якої кольорової подушки. Колір корзини та подушки можна міняти в залежності від інтер'єру та бажання власника. Крісло «Аперитив». Краса, комфорт та затишок. Ці три слова характеризують наше крісло. Крісло складається із металевого каркасу, дерев'яної основи та м'якої обивки. Це все, що є необхідним для приємного відпочинку. Столик «Аперитив». Цей кавовий столик додасть до інтер'єру сучасну елегантність. На додачу, столик є надзвичайно функціональним завдяки зйомній стільниці. Всередині столика можна зберігати будь-які предмети. Столик складається із металевого каркасу та дерев'яної зйомної стільниці"

www.3dmaket.com.ua

 

 

 

Студія Anna Korny design & project  представляє свій PresenTable, стіл, який відноситься до лінії меблів “Торгове обладнання”. Команда інженерів-конструкторів та дизайнерів об’єднала функціональність стола, вітрини, місця для зберігання, проведення презентацій та дегустацій в єдиному предметі меблів. Стіл створений згідно всім сучасним вимогам дизайну – простота, натуральність матеріалів, їх технологічне поєднання між собою та  роботи окремих елементів.

Автори проекту розробили функціональний PresenTable як для комерційних потреб - для презентацій різноманітних груп товарів в магазинах, бутіках, супермаркетах, ресторанах, барах, на виставках, виїзних заходах тощо, так і для приватних садиб - функціональне місце для зберігання та дегустацій  улюблених напоїв. Передбачливі розробники наділили PresenTable ще однією важливою характеристикою — в упакованому вигляді виріб займає таку площу, що дорівнює розміру однієї європалети. Такий підхід спростить транспортування на будь-які відстані.

annakorny.com

 

Студія TABOORET Interiors Lab - команда фахівців в області інтер'єрного і предметного дизайну. Ось уже 7 років створює унікальні дизайн-проекти і авторські меблі для приватних і громадських інтер'єрів. Cтудія пропонує різні варіанти співпраці, серед яких створення дизайн-проектів будь-якої складності, їх авторський супровід, ремонтно-оздоблювальні роботи та повна реалізація проектів «під ключ», художнє оформлення інтер'єрів, виготовлення эксклюзивних авторських меблів і послуга on-line проектування. У дизайні цінують естетику, екологічність, функціональність і широке застосування інноваций.

“На виставці в Болонії ми покажемо наш “кухонний модуль” - це функціональний кухонний острів, який зробить процес приготування легким і приємним для кожного, та відкриє таємницю справжнього функціоналу в малих формах",  -  Катерина Чуріна, керівник студії TABOORET Interiors Lab.

www.tabooret.com

 

 

 

Taurass ceramic. “Глина вбирає дотики та здобуває форму. Форма перетiкає у фактуру, що заповнюється кольором. Енергiя, засадженого зерна чекає реалізації.  Плоди снів - це стан, який відтворює образи і бачення. Відмикається портал до виміру снів. Там народжується питання і визрiває відповідь. Гладке, шершаве і гучне, може буди чим завгодно. Але кожного разу відмінно від попереднього. Для кожного плоду час плине по різному, десь уповільнено, а десь і зовсім зупиняється. Кольори вирішують об'єднатись і резонують. Вони випромінюють вібрації життя і безмежного потенціалу. А рух та світло відкривають дверi для бажаючих увійти” – Тарас Ткаченко, майстер кераміки Taurass ceramic, художник та дизайнер. На віставці майстри представлять керамічні вироби натхненні сновидіннями та спогадами – декоративні панно, плитка ручної роботи, тарелі та декор для прикраси столу.

www.taurass.com

 

 

 

 

 

WoodRover – молода українська команда, яка займається виробництвом унікальних роверів із дерева. Інженери, механіки, дизайнери, майстри, спортсмени і просто креативні та винахідливі люди, в основі діяльності яких лежить любов до власної справи. Ціль команди WoodRover – допомогти суспільству по іншому поглянути на світ вело індустрії, розширити його межі, створити конкуренцію традиційними велосипедам та знайти свого споживача. “Ми створили унікальний продукт – швидкий дерев’яний український велосипед і будемо розширювати виробництво. На черзі міські та жіночі ровери та аксесуари”, Валерій Горбатов, засновник WoodRover.

www.woodrover.eu

 

 

Tkachuk-Cork-Style (TCS) Утилітарні вироби із корку для різного призначення зараз дуже популярні у Європі. Український дизайнер Сергій Ткачук вирішив на власному прикладі спробувати створювати предмети дизайну, мистецтва та повсякденні речі використовуючи винні корки. Ефектні речі із душею які показують, що корок може мати не тільки другорядну функцію, а і виступати яка повноцінний дизайн обє’кт. Оригінальні авторські вироби серед яких клатчі та сумки практичні, термостийкі та водовідштовхуючі, створені для тих, хто бажає підкреслити свою індивідуальність. Вироби на 100 відсотків зробені із натуральних матеріалів (за виключенням деяких індивідуальних елементів декору).

www.cork-art.com

 

 

Демонстрація проекту відбудеться в рамках Bologna Design Week з 26 вересня по 1 жовтня 2016 в місті Болонія, Італія, Palazzo Isolani (поверх piano terra) http://www.bolognadesignweek.com

 

Організатори: Creaheart promotion agency, UA2EU.

Партнери проекту: STUDIA PRIMA, Prostir 86, Молодежное объединение "ВАРТО"

Медіа партери проекту: Prima interior, Domus Design, HOME Interior, журнал "Дом и Интерьер", NM House, ArchiBlog, HOME & Style, ID.Interior Design Magazine, UA Сoncept.

Генеральний медіа партнер в мережі інтернет Home Ideas Supply

Партнер поліглот Task Force Translation (Task Force LLC)

Партнери: E40 Cargo Carrying, Moss Trend

 

За більш детальною інформацією про проект та його учасників можна дізнатися надіславши відповідний запит на e-mail: [email protected], [email protected]

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux