Посол Є.Перелигін: "Політика щодо скасування санкцій проти РФ окремих популістських сил Італії є помилковою і базується на сфальсифікованих даних"
Опубліковано 05 квітня 2018 року о 12:33

Провідні італійські ЗМІ публікують відповідь Посла України в Італії Євгена Перелигіна на заяви лідера партії «Ліга» Маттео Сальвіні та Президента «Конфіндустріі Росія» Ернесто Ферленгі щодо начебто незчисленних збитків італійської економіки через санкції.

Посол України, оперуючи цифрами й даними італійських урядових інституцій та національного банку, представив економічний аналіз проблеми та закликав представників політичних сил й так званих «економічних експертів» не вводити в оману італійську аудиторію щодо причин та наслідків санкцій введених ЄС у відповідь на агресію РФ проти України.

Так, український дипломат наголосив, що: по-перше, торгувати з Москвою скасувавши санкції, означає торгувати цінностями, за які гинуть українці від дій агресора; по-друге, теза про суттєві збитки, зокрема про втрачені італійською економікою 7 або навіть 10 мільярдів, є маніпулятивною з огляду на зростання обсягів зовнішньої торгівлі Італії протягом останніх років.

Як зазначає Є. Перелигін наразі дуже важливо проводити фахову дискусію в італійському медіа просторі з питань санкцій, а не викривляти реальність популістськими заявами.

Читати статтю італійською мовою.