НАСИЧЕНИЙ ДЕНЬ МІЖПАРЛАМЕНТСЬКОЇ СПІВПРАЦІ
Опубліковано 14 березня 2019 року о 10:30


13 березня ц.р. Посол України та дипломати Посольства працювали в італійському Парламенті разом з Народним депутатом України, Керівником міжпарламентської групи дружби Україна-Італія Сергієм Алєксєєвим.
Насичені зустрічі з депутатами від більшості представлених в Парламенті політичних сил: «Брати Італії», «Вперед, Італія!», «Демократичної партії», а також Спеціальне слухання в Комісії закордонних справ щодо українсько-італійського співробітництва. Два десятки запитань до українського парламентаря щодо імплементації Мінських угод, майбутнього антиросійських санкцій та внесення італійського співака Альбано до санкційного списку Мінкультури України, релігійної ситуації в Україні, особливостей мовного законодавства, долі переселенців з Донбасу, наступних президентських та парламентських виборів і т.д. У виступах та запитаннях італійських парламентарів звучав і російський наратив.
В цілому точні та змістовні роз’яснення Народного депутата С.Алєксєєва важких наслідків російської агресії, ходу реформ в Україні та необхідності зміцнення європейської солідарності безумовно сприятимуть кращому розумінню італійськими парламентарями сучасної ситуації.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux