ВІЗИТ ПЕРШОГО ВІЦЕ-ПРЕМ’ЄР-МІНІСТРА СТЕПАНА КУБІВА ДО ІТАЛІЇ
Опубліковано 18 червня 2019 року о 10:38

«Може змінюватися політичний ландшафт в Україні, але її курс на європейську інтеграцію, спрямованість на втілення системних реформ та інтеграція української економіки в європейський економічний простір є незмінними. Україна є і буде надійним партнером Італії в двосторонніх економічних відносинах. Економіка України зростає ось уже 13 кварталів поспіль, що відкриває нові можливості для іноземних інвесторів та розвитку взаємовигідного співробітництва, зокрема, з італійськими партнерами. Український уряд відкритий до діалогу з бізнесом та готовий в межах своєї компетенції і надалі надавати максимальне сприяння розвитку співпраці в усіх сферах та напрямках», - такі основні сигнали були доведені до представників італійських еліт Першим віце-прем’єр-міністром України, Міністром економічного розвитку і торгівлі Степаном Кубівим під час його зустрічі з членами італійської ділової асоціації АПІЧЕС 12 червня 2019 року та на українсько-італійському бізнес-форумі, який відбувся 13 червня 2019 року в м.Рим.
Вказані заходи, організовані за сприяння Посольства України в Італії та Всезагальної конфедерації промисловців Італії (Конфіндустрія) засвідчили глибокий інтерес італійських ділових кіл до економічного сьогодення України та суттєву зацікавленість у співпраці, зокрема, у сферах сільського господарства, енергетики та розвитку інфраструктури.
Загалом представники більше 150 італійських компаній та асоціацій, які були присутні на зустрічах, мали змогу почути про стан справ в галузях української економіки від в.о. Міністра агропромислової політики і продовольства України О.В. Трофімцевої, Заступника міністра інфраструктури України В.М.Довганя, Голови Національного агентства з енергозбереження і енергоефективності України С.Д.Савчука, та інших представників уряду України, а також побачити презентації конкретних інвестиційних проектів в Україні, отримати відповіді на свої запитання в рамках неформального спілкування у форматі нетворкінгу з українськими урядовцями та представниками бізнесу. Відбулось більше 200 двосторонніх зустрічей між підприємцями обох країн.
Переконані, що зазначені зустрічі посилять динаміку двосторонніх відносин та збагатять їх новими взаємовигідними проектами.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux