МІСІЮ ЗДІЙСНЕНО! УКРАЇНСЬКІ ЛІКАРІ ПОВЕРТАЮТЬСЯ НА БАТЬКІВЩИНУ.
Опубліковано 23 квітня 2020 року о 19:28

Після роботи в лікарнях мм.Пезаро та Урбіно українські лікарі залишають регіон Марке і повертаються в Україну.Рятуючи італійських пацієнтів, українські медики набули від італійських колег важливий досвід боротьби з Covid-19, який віднині слугуватиме для лікування хворих на коронавірус у нашій державі.
Як вважають самі лікарі, найкращою оцінкою їх роботи в місцевих лікарнях стали щирі слова вдячності від простих місцевих мешканців, які на кожному кроці (від вулиць і до супермаркетів) впізнавали українських медиків і дякували за те, що українці так близько до серця сприйняли біду місцевих мешканців.
Найточнішу узагальнену оцінку украінськоі допомоги висловили у своєму колективному листі на адресу Посольства монахині монастиря Святої Кьяри: «жест України вражає нас ще більше саме тому, що ваш народ у цей час торкнулась трагедія війни та страждань…. ». «Ми вдячні за проявлені братніми українськими лікарями до нас любов та милосердя, і ми запевняємо вас у наших молитвах за медиків, за їх пацієнтів та за їхніх рідних і близьких».
«В наших очах ваша доброта безмежна, зворушлива та надзвичайно цінна. Ваша щирість дає нам крила, тож нехай молитва наших сестер супроводжує вас на ваших життєвих шляхах. Христос Bоскрес! Воістину Воскрес!»



Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux