Офіційна заява щодо перезавантаження реформування оборонного відомства в України.
Опубліковано 16 квітня 2020 року о 14:27

Міністр оборони України Андрій Таран підписав документ, яким скасовано наказ 2016 р, що регламентував  діяльність Проектного офісу реформ.

Проектний офіс реформ був консультативно-дорадчим органом.

Міністерство оборони України є центральним органом виконавчої влади та воєнного управління.

І сьогодні, як ніколи, керівництвом Міністерства оборони України та командуванням ЗС прикладаються зусилля для проведення реформування на стратегічному рівні, в галузі управління людськими ресурсами та в оборонно-промисловому комплексі.

Саме ці три напрямки визначені пріоритетними для підтвердження з боку міністерства оборони США прогресу у впровадженні оборонної реформи в Україні.

Тому, наказом міністра оборони України Андрія Тарана введено в дію  Директорат оборонної політики для реалізації мети та цілей оборонної реформи в Україні.

Маю зазначити, що керівництво міністерства оборони України у даному напрямку тісно співпрацює з стратегічними радниками – представниками оборонних відомств країн-членів Альянсу. Кожен з радників має значний досвід служби та перебування на керівних посадах у збройних силах своїх країн. Дане співробітництво є вкрай важливим для реалізації реформування в рамках діяльності Директорату .

До Директорату оборонної політики можуть прийти працювати всі, хто готовий брати участь у реформуванні оборонного відомства.

Міністерство оборони України запрошує всіх членів Проектного офісу взяти участь у відкритих конкурсах на державну службу аби працювати на штатних посадах в Директораті.

З урахуванням триваючої гібридної та прихованої агресії проти незалежної України, у тому числі в інформаційному просторі, слід довіряти лише першоджерелам, тобто  офіційним джерелам інформації.

Попри жорсткі обмеження під час карантину, міністр оборони України Андрій Таран продовжує активно комунікувати зі своїми іноземними колегами. 

Наприклад, очільник оборонного відомства США Марк Еспер у особистих дописах у Твіттері говорить про всебічну підтримку міністра Тарана та навіть спонукає до пришвидшення дій в рамках реформування. 

В ході спілкування  Міністра оборони України Андрія Тарана зі своїм канадським колегою - Міністром національної оборони Канади Харджитом Сейджжаном, останній привітав реформи українського військового відомства за стандартами НАТО та запевнив у підтримці зусиль щодо приєднання України до Програми розширених можливостей НАТО (EOP) і розблокування Комісії Україна-НАТО.

Головнокомандувач Збройних Сил  Руслан Хомчак спілкувався з Головою Військового комітету НАТО, головним маршалом авіації Стюартом Пічем про засідання Військового комітету НАТО у форматі з Україною.

Складається ситуація, що, у той час, коли стратегічні радники МОУ не тільки підтримують реформування оборонного відомства, а й висловлюють побажання пришвидшення цього процесу, - купка наших дописувачів оприлюднює цілком протилежну точку зору. Питання – на кого вони працюють? І чи не прийшов час на 6-му році збройного протистояння України з агресором, цим , так званим експертам визначитись із своїм відношення до питань національної безпеки країни?

Мушу сказати, що, керівництво міністерства оборони України та командування ЗС висловлюють подяку усім небайдужим громадянам, які сьогодні беруть участь в конструктивному обговоренні реалізації реформ  оборонного відомства. Таким чином не може бути жодних сумнівів, що шлях до створення потужних та самодостатніх Збройних Сил, які заслуговують на найвищу оцінку, полягає виключно у тісному співробітництві з партнерами по НАТО.

 http://www.mil.gov.ua/news/2020/04/01/pozicziya-ministerstva-oboroni-shhodo-funkczionuvannya-proektnogo-ofisu-reform/

http://www.mil.gov.ua/news/2020/04/08/ministr-oboroni-ukraini-proviv-telefonnu-rozmovu-z-ministrom-naczionalnoi-oboroni-kanadi/

http://www.mil.gov.ua/news/2020/04/15/zayava-pressekretarya-minoboroni-shhodo-realnih-zdobutkiv-proektnogo-ofisu-reform-vidomstva-za-ostanni-pivroku/

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux